Dr n. med. Łukasz Bednarski – powierz swoje oczy specjaliście | Centrum lekarskie Alfa

Dr n. med. Łukasz Bednarski – powierz swoje oczy specjaliście

Dr n. med. Łukasz Bednarski to znany specjalista, który cieszy się zaufaniem pacjentów i ma bogate doświadczenie. Na co dzień pracuje jako lekarz na oddziale Centrum Lekarskiego ALFA w Skoczowie. Jest także głównym operatorem przy zabiegach zaćmy w klinice AlfaVision w Czechach.

Dr n. med. Łukasz Bednarski – wiedza i doświadczenie

Dr n. med. Łukasz Bednarski to wybitny specjalista. Na swoim koncie ma bogate doświadczenie medyczne. Może pochwalić się również gruntownym wykształceniem. Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1998 r. W latach 1999-2001 był kierownikiem laboratoriom Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNDOF HQ Wzgórza Golan-Syria. Uzyskał specjalizację z okulistyki w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 5 w Katowicach. Napisał pracę doktorską pod kierunkiem wybitnej prof. Ariadny Gierek-Łapińskiej. Pracę, pt. „Ocena leczenia jaskry otwartego kąta metodą trabekuloplastyki pneumatycznej”, obronił w 2007 r. Na oddziale okulistycznym w szpitalu w Cieszynie pracuje od 2012 r. W 2014 r. zaczął współpracę z Centrum Lekarskim ALFA w Skoczowie. Zajmuje się m.in. diagnostyką jaskry, nerwu wzrokowego, chorób siatkówki, a także laserowym i chirurgicznym leczeniem oczu.

To prawdziwy specjalista – oceniają pacjenci

Dr n. med. Łukasz Bednarski jest znanym lekarzem. Pacjenci mają do niego pełne zaufanie i polecają go znajomym. - Pan dr Łukasz Bednarski, moim zdaniem, to fachowiec najwyższej klasy – mówi jeden z jego podopiecznych, Julian Cierciała. Cierpliwość, wiedza, doświadczenie – tak w skrócie można opisać sylwetkę doktora Bednarskiego.

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Email/Telefon

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.