Ginekologia estetyczna - poznaj naszą ofertę

Ginekologia estetyczna – poznaj naszą ofertę

Ginekologia estetyczna – poznaj naszą ofertę

W jaki sposób ginekologia estetyczna może poprawić życie seksualne kobiety? Czy za jej pomocą można usunąć defekty poporodowe lub pozbyć się dolegliwości związanymi z menopauzą? Przeczytaj ten artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania. Dowiedz się też, czemu warto odwiedzić nasz oddział ginekologii estetycznej w Skoczowie.

Czym się zajmuje ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna, nazywana także ginekologią plastyczną, to niedawno powstały dział medycyny. Jego zadaniem jest poprawienie wyglądu narządów płciowych, jak i polepszenie życia seksualnego pacjentki. W końcu w dzisiejszych czasach każdy z nas, a w szczególności panie, chcą czuć się atrakcyjnie oraz czerpać satysfakcję z życia intymnego. Sama ginekologia estetyczna jest głównie skierowana do płci pięknej.  Dzięki niej kobiety nie tylko odzyskują zdrowie, ale też poczucie pewności siebie. Znowu czują się atrakcyjnie i akceptują własne ciało. Zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane w przypadkach, gdy kobieta ma asymetryczne lub zdeformowane wargi sromowe. Najczęściej owe uszkodzenia powstają w wyniku porodu lub mogą wynikać ze starzenia się organizmu. Zdarzają się też przypadki, w których wady są wrodzone, a zabiegi ginekologii plastycznej pomagają korygować te niedoskonałości, takim przypadkiem jest na przykład labioplastyka, która polega na korekcji warg sromowych.

Ginekologia estetyczna – poznaj naszą ofertę

Jeśli masz defekty poporodowe lub związane z wystąpieniem menopauzy albo nie jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego, to koniecznie zgłoś się do nas. W swojej ofercie mamy szereg zabiegów, które pozwolą Ci powrócić do zdrowia oraz znowu poczuć się atrakcyjną. Nasi specjaliści przywrócą prawidłowy wygląd i funkcję sfer intymnych za pomocą: labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych, hymenotomii czy też plastyki naprawczej pochwy i krocza. Dla pań, które urodziły dzieci, skierowane są takie zabiegi jak: poporodowa plastyka brzucha lub krocza. Prócz tego oferujemy także lifting krocza innowacyjną metodą, jaką są nici Vaginal Narrover lub też ostrzykiwanie kwasem hialuronowym punktu G. Skontaktuj się z nami, by zapisać się na zabieg i popraw jakość swojego życia.

 

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Email/Telefon