Klinika jednego dnia - z nami szybko rozwiążesz problem żylaków

Klinika jednego dnia – z nami szybko rozwiążesz problem żylaków

Klinika jednego dnia – z nami szybko rozwiążesz problem żylaków

Cierpisz na żylaki? Chcesz je usunąć i raz na zawsze rozwiązać ten problem? W takim razie ten artykuł jest idealny dla Ciebie. Przeczytaj go i zobacz, jak w jeden dzień z naszą pomocą możesz pozbyć się niechcianych żylaków. Odwiedź też naszą poradnię chorób naczyń, która znajduje się w Bielsku-Białej, lub oddział chirurgii naczyń w Skoczowie.

 

Żylaki to problem wielu Polaków

Na obecną chwilę żylaki są jedną z najpopularniejszych chorób układu krwionośnego. Według statyk cierpi na nią co trzeci Polak, a grupą, która w szczególności jest na nie narażona, są kobiety. Niestety, żylaki powstają w każdym wieku, niezależnie od tego, czy ktoś jest starszy czy młodszy. Należy pamiętać o tym, że żylaki nie są wyłącznie problemem natury estetycznej. Jest to przede wszystkim choroba, którą należy leczyć. Dlaczego? Nieleczona dolegliwość może doprowadzić do powstania poważnych schorzeń, do których wlicza się m in. zakrzepowe zapalenie żylaków, przewlekłą niewydolność żylną oraz zmiany skórne. Jeśli więc chcesz się ustrzec przed tymi dolegliwościami, to koniecznie musisz zadbać o to, by pozbyć się żylaków.

Pozbądź się problemu w klinice jednego dnia

Dzisiejsza medycyna zna kilka metod walki z żylakami, a jej wybór zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania choroby. Jedną z form usuwania żylaków jest operacja. Przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym lub podpajęczynówkowym i trwa ona około jednej godziny. Z kolei po dwóch godzinach pacjent może udać się do domu – dlatego też ta metoda jest stosowana w ramach kliniki jednego dnia. Oznacza to, że w ciągu 24 godzin nie tylko będziesz mieć przeprowadzony zabieg, ale również będziesz mógł opuścić szpital. Sama idea rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych oraz pomaga zaoszczędzić czas przede wszystkim pacjentowi. Jeśli cierpisz na żylaki i chcesz je usunąć w jak najkrótszym czasie, to serdecznie zapraszamy do nas. Gwarantujemy profesjonalną pomoc lekarską i komfortowe warunki. Odwiedź naszą klinikę jednego dnia i pozbądź się z nami problemu.

 

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Email/Telefon