Operacja zaćmy w Czechach| Alfamedycyna

Operacja zaćmy w Czechach

Operacja zaćmy w Czechach

Masz skierowanie na operację zaćmy? Nie czekaj w kolejkach. Już dziś skontaktuj się z nami i zapisz się na zabieg usunięcia zaćmy w klinice Alfavision w Czechach w okolicach Czeskiego Cieszyna.

Jak to działa?

Klinika okulistyczna Alfavision to nasz partnerski oddział w Czechach oferujący zabiegi usuwania zaćmy. Po wykonaniu zabiegu można ubiegać się do NFZ o zwrot kosztów leczenia za granicą  w ramach dyrektywy transgranicznej obowiązującej w całej Unii Europejskiej. Dyrektywa transgraniczna zapewnia refundację zabiegów wykonywanych za granicą naszego kraju. W przypadku zabiegu usunięcia zaćmy wykonywanym w trybie jednego dnia  pacjent nie wymaga hospitalizacji, a zatem nie potrzeba uprzedniej zgody na wykonanie zabiegu od dyrektora NFZ. Pozwala to Naszym Pacjentom na szybkie i proste zapisanie się na konsultację. Do całej procedury wystarczy tylko skierowanie na zabieg od lekarza specjalisty. Dzięki obowiązującym przepisom Pacjent nie musi czekać latami na zabieg.

Zgłoś się na zabieg

Wystarczy tylko skontaktować się z nami i w okresie 2-4 tygodni po konsultacji poddać się zabiegowi w klinice Alfavision w Czechach. Niezbędne dokumenty oraz wszelką pomoc w procesie refundacji zabiegu uzyskają Państwo podczas procesu rejestracji w naszej klinice znajdującej się przy granicy z Polską w okolicach Czeskiego Cieszyna. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby zdecydowane na zabieg, które chcą umówić wizytę, jak i te, które mają wątpliwości, potrzebują dodatkowych informacji lub chcą na wizytę umówić kogoś z bliskich.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy na stronę kliniki : http://www.alfavision-zacma.pl/ 

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Email/Telefon