Poznaj naszego lekarza | Centrum lekarskie Alfa

Poznaj naszego lekarza

dr Tomasz Rutkowski

Dr n. med. Tomasz Rutkowski – uznany ginekolog i położnik

Dr n. med. Tomasz Rutkowski to uznany ginekolog i położnik, który od wielu lat kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie, a teraz współpracuje z Centrum Lekarskim Alfa w Skoczowie. W naszej placówce zajmuje się ginekologią estetyczną.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski – specjalista, którego doświadczenie doceniają pacjentki

Dr n. med. Tomasz Rutkowski to uznany ginekolog, który ma bogate doświadczenie. Od 2009 roku jest Ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Współpracuje też z Centrum Lekarskim Alfa w Skoczowie, gdzie pomaga naszym pacjentkom wyleczyć problemy natury intymnej. Dzięki jego wiedzy oraz umiejętnościom z zakresu ginekologii estetycznej, wiele naszych pacjentek poprawiło swój komfort życia oraz pozbyło się uciążliwych dolegliwości.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski był uczestnikiem wielu szkoleń oraz staży z zakresu USG i operacji laparoskopowych w Polsce oraz zagranicą. Uzyskał również certyfikat FMF – nadawany przez brytyjską fundację The Fetal Medicine Foundation, która w ten sposób wyróżnia ultrasonografów. Oprócz tego był uczestnikiem renomowanego szkolenia IRCAD w Strassburgu oraz wielu krajowych, jak i zagranicznych konferencji.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski o plastyce pochwy :