Hymenotomia -nacięcie błony dziewiczej | Alfamedycyna

Hymenotomia (nacięcie błony dziewiczej)

Jeśli cierpisz na wrodzoną wadę pochwy lub współżycie sprawia Ci trudność, zgłoś się na zabieg nacięcia błony dziewiczej. Zapraszamy na konsultacje. Wykonamy wszelkie potrzebne badania, byś raz na zawsze pozbyła się kłopotliwego problemu.

U kogo wykonuje się zabieg?

Hymenotomię wykonuje się u dziewczynek z wrodzoną wadą pochwy, a także u dorosłych kobiet , u których zbyt twarda błona dziewicza utrudnia współżycie. W przypadku dziewczynek wada ujawnia się w okresie dorastania. Nastolatki nie miesiączkują, bo krew zatrzymuje się w pochwie i nie przechodzi dalej z powodu zarośniętej błony dziewiczej. Może to doprowadzić do powstania krwiaka zastoinowego.

Możliwe przeciwwskazania

Zabieg nie jest zbyt skomplikowany, jednak musi zostać poprzedzony dokładnymi badaniami. Hymenotomii nie realizuje się u kobiet z zaburzeniami krzepliwości krwi. Przeciwwskazaniami są też: stany zapalne sromu i pochwy, nadciśnienie i cukrzyca. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, zgłoś się na konsultację. Udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Kto wykonuje zabieg?

Dr n. med. Tomasz Rutkowski , spec. ginekologii i położnictwa , specjalista ginekologii estetycznej. W swojej pracy zajmuje się operacjami ginekologicznymi z wyróżnieniem ginekologii plastycznej i estetycznej. Od 2009 roku kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
hymenotomia (nacięcie błony dziewiczej) 1 500 PLN

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.