Lifting krocza nićmi, bądź piękna bez skalpela | Alfamedycyna

Nić Vaginal Narrover – innowacyjna metoda liftingu krocza

Vaginal Narrover są to nici z serii Happy Lift, które są bardzo chętnie wykorzystywane w ginekologii estetycznej. Dzięki nim zabieg liftingu krocza, czyli zmniejszenia wejścia do pochwy, jest wykonany w szybki oraz mało inwazyjny sposób.

Kiedy warto postawić na nici Vaginal Narrover?

Nici Vaginal Narrover to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie tylko chcą uzyskać poprawę wyglądu oraz kondycji swoich okolic intymnych, ale również chcą uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Jeśli Twoje życie seksualne nie jest satysfakcjonujące z powodu uczucia luźności przy wejściu do pochwy, wtedy zdecydowanie powinnaś zapisać się na zabieg. Lifting krocza zaleca się wszystkim paniom do 60-tego roku życia.

Jakie skutki wiążą się z wykorzystaniem tej metody?

Na innowacyjność tej metody wpływa fakt, iż jej skutki utrzymują się przez wiele lat, nawet wtedy, gdy nici Vaginal Narrover się już rozpuszczą. Oczywiście, zaraz po wykonanym zabiegu zauważysz efekty w postaci zwężenia się wejścia do pochwy i poprawy estetyki tkanek krocza. Jeśli zaś chodzi o długoterminowe rezultaty, to wlicza się do nich wyraźne odmłodzenie i poprawę napięcia tkanek w obrębie pochwy oraz krocza. Pierwsze długoterminowe działania są już widoczne w tkankach 7 dni od momentu zabiegu.

Czy są przeciwwskazania odnośnie zabiegu?

Niewiele jest przeciwwskazań do wykonania zabiegu nićmi Vaginal Narrower i są one związane głównie z fizjologią kobiety. Liftingu krocza nie przeprowadza się podczas miesiączki lub w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek krwawienia z dróg rodnych. Także kobiety w ciąży i we wczesnej fazie połogu nie powinny iść na zabieg. Zmniejszenia wejścia do pochwy nie wykonuje się także pań chorych na nowotwór narządów płciowych.

Kto wykonuje zabieg?

Dr n. med. Tomasz Rutkowski , spec. ginekologii i położnictwa , specjalista ginekologii estetycznej. W swojej pracy zajmuje się operacjami ginekologicznymi z wyróżnieniem ginekologii plastycznej i estetycznej. Od 2009 roku kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
nić Vaginal Narrover – innowacyjna metoda liftingu krocza (zmniejszenie wejścia do pochwy) 1 800 PLN

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.