Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym punktu G | Alfamedycyna

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym punktu G

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, pomoże Ci ostrzykiwanie kwasem hialuronowym punktu G. Zgłoś się do nas, udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji i wykonamy zabieg.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialurunowego w przednią ścianę pochwy. Zastrzyk jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym, a cały zabieg trwa około 20 minut. Jego efektem jest ujędrnienie miejsc intymnych, które stają się bardziej wrażliwe na bodźce dotykowe. Efekty utrzymują się przez około 2 lata. Po tym czasie ostrzykiwanie należy powtórzyć.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Zabieg jest dedykowany paniom, które nie odczuwają orgazmu bądź też chciałyby czerpać większą przyjemność ze stosunku. Przyczynami obniżonej jakości życia seksualnego mogą być nieprawidłowa struktura pochwy i krocza, menopauza, poród. Masz pytania dotyczące zabiegu? Umów się na konsultację, a nasi lekarze wszystko ci wyjaśnią byś na spokojnie mogła podjąć decyzję odnośnie zabiegu.

Kto wykonuje zabieg?

Dr n. med. Tomasz Rutkowski , spec. ginekologii i położnictwa , specjalista ginekologii estetycznej. W swojej pracy zajmuje się operacjami ginekologicznymi z wyróżnieniem ginekologii plastycznej i estetycznej. Od 2009 roku kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym punktu G 2 500 PLN

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.