Plastyka naprawcza pochwy i krocza | alfamedycyna

Plastyka naprawcza pochwy i krocza

Odczuwasz dyskomfort z powodu rozszerzenia wejścia do pochwy? Kontakty seksualne wywołują u Ciebie nieprzyjemne odczucia? Jeśli tak, koniecznie zgłoś się na zabieg plastyki naprawczej pochwy i krocza.

Wskazania do zabiegu

Plastykę naprawczą pochwy i krocza najczęściej wykonuje się u kobiet po urodzeniu dziecka, u których nastąpiło uszkodzenie zespołu mięśni, powięzi i wiązadeł odpowiedzialnych za prawidłową strukturę miejsc intymnych. Często na zabieg zgłaszają się kobiety na skutek nieprawidłowego gojenia się miejsc w zszyciu pochwy. Deformacje krocza mogą też pojawić się na skutek podnoszenia zbyt dużych ciężarów, zaparć, otyłości, przewlekłego kaszlu, a także menopauzy.

Na czym polega operacja?

Zabieg polega na odtworzeniu odpowiedniej struktury pochwy i krocza. Prace chirurgiczne najczęściej wykonuje się przy znieczuleniu ogólnym, choć drobne defekty można wyeliminować przy znieczuleniu miejscowym. Następnie stosuje się szwy rozpuszczane, które nie wymagają zdejmowania. Po kilku godzinach od zabiegu pacjentka może wrócić do domu.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Plastyka naprawcza pochwy i krocza 5000 PLN

Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.