Przychodnia w Bielsku-Białej | Alfa Centrum Lekarzy

Przychodnia w Bielsku-Białej


Szukasz lekarza rodzinnego? A może potrzebujesz skontaktować się z lekarzem specjalistą? Zapraszamy do naszej przychodni w Bielsku-Białej. Oferujemy nie tylko podstawową opiekę zdrowotną, ale zapewniamy też pomoc specjalistów z zakresu m in. chorób naczyń, problemów kardiologicznych lub diabetologicznych. W naszej przychodni wykonasz także kompleksowe badania, które są podstawą do postawienia trafnej diagnozy.

Przychodnia w Bielsku-Białej

Korzystaj bezpłatnie z porad lekarza rodzinnego i pielęgniarki środowiskowej w ramach kontraktu z NFZ. Wypełnij deklarację wyboru naszej placówki i ciesz się wysoką jakością usług medycznych. Zapewniamy dokładną diagnostykę i kompleksowe leczenie.

Poradnie Specjalistyczne

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje specjalistyczne dotyczące leczenia żylaków kończyn dolnych, przepukliny pachwinowej, pępkowej, żylaków odbytu, zmian skórnych.

Pracownie Diagnostyczne

Zadbaj o swoje zdrowie. Skorzystaj z naszych pracowni diagnostycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę i wysokiej jakości sprzęt medyczny. Takie podejście pozwala na postawienie trafnej diagnozy i podjęcie skutecznego leczenia.