Umów się na leczenie cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej

Adipocytoliza, leczenie cellulitu

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, masz problem z cellulitem? Pomożemy ci. Mamy sprawdzone sposoby na to, by poprawić twój wygląd bez konieczności ingerencji chirurgicznych. Zgłoś się do nas, a szybko zobaczysz poprawę.

Na czym polega adipocytoliza

Adipocytoliza polega na wstrzykiwaniu preparatu pod skórę w miejscu, gdzie zgromadzona jest tkanka tłuszczowa. Metoda pomaga w usunięciu lokalnego nadmiaru tłuszczu, który trudno jest wyeliminować dietą i ćwiczeniami. Stosujemy najlepszej jakości preparaty: Aqualyx i Alidya. Pierwszy z nich rozpuszcza tkankę tłuszczowa, drugi – poprawia krążenie krwi i pomaga modelować sylwetkę.

Spodziewane efekty

Zastosowanie zabiegów z wykorzystaniem preparatów Aqualyx i Alidya pomaga zredukować cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszyć obwody, kształtować sylwetkę, ujędrnić skórę. Zabiegi poprzedzone są szczegółową konsultacją, która ma na celu dobranie najlepszej terapii.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Miejscowe usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (preparat aqualyx: działanie – usunięcie zarówno tłuszczu jak i komórek tłuszczowych)
Jedna okolica (np. brzuch poniżej pępka, brzuch powyżej pępka, boczki, uda P+L, biodra, plecy, okolica nadkolanowa P+L, Ramiona P+L, Kark, Podbródek)500 PLN

Dowiedz się więcej o zabiegu:

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.