Popraw formę. Zastosuj kroplówki odżywcze i kropkówki z witaminą C

Kroplówki dożylne odżywczo-detoksykujące

Twój organizm jest wyniszczony na skutek trujących substancji zawartych w alkoholu czy innych używkach? Zgłoś się do nas. Podamy ci kroplówki odżywczo-detoksykujące, byś jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Po co podaje się kroplówki?

Kroplówki, które aplikujemy pacjentom zawierają mieszankę zdrowych składników, m.in. glukozę, magnez, wapń, witaminę C. To elementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania, które pomagają odzyskać witalność i wrócić do formy. Stosuje się je w celu wzmocnienia organizmu. Dzięki mieszance odżywczo-detoksykującej znacznie szybciej oczyścisz się z toksyn, a ponadto nie będziesz tak bardzo odczuwał dolegliwości związanych z nagłym odstawieniem używek.

Zadbaj o formę

Uzupełnienie potrzebnych witamin, mikroelementów, minerałów jest bardzo potrzebne. Po kroplówce poczujesz mniejsze zmęczenie. Taka mieszanka jest niezbędna w procesie regeneracji komórek, dodaje energii, a także poprawia wydolność fizyczną i umysłową.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
*płyny wieloelektrolitowe, glukoza, magnez, wapń, vitamina C lewoskrętna, injekcja domięśniowa z kompleksu vitamin z grupy B 400-600 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.