Lifting twarzy nićmi, bądź piękna bez skalpela | Alfamedycyna

Nici PDO (chirurgiczne)

Chcesz ujędrnić, wygładzić skórę, nadać jej młodszy wygląd oraz poprawić sprężystość? Umów się na zabieg z użyciem nici chirurgicznych, które pozwolą ci uzyskać niesamowite efekty bez skalpela.

Jak to działa?

PDO (polidioksanon) to syntetyczne włókno, które stymuluję produkcję kolagenu, poprawia napięcie i sprężystość skóry. Pomaga w łączeniu naturalnego kwasu hialuronowego. Przy wprowadzaniu nici wykorzystuje się naturalne linie napięcia skóry, dzięki czemu uzyskuje się efekt podobny do liftingu chirurgicznego. Tym samym można znacznie odmłodzić skórę. Metoda jest zalecana szczególnie paniom powyżej 30. roku życia, ale stosuje się ja również u młodszych pacjentek, które chcą poprawić wygląd kości policzkowych i łuków brwiowych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około pół godziny. Polega na wprowadzeniu nici pod skórę przy znieczuleniu miejscowym. Następnego dnia po zabiegu można wrócić do swoich codziennych czynności, choć przez pierwsze dwa tygodnie należy uważać, by nici się nie przemieściły. Tuż po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, ale efekty wynikające ze stymulacji nici są widoczne po około 6 tygodniach.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Nici zagęszczające skórę (możliwość podania z mezoterapią np.upgrade, osocze) 150 PLN (1 nić)
Nici liftingujące 400-500 PLN (1 nić)
Podniesienie owalu twarzy (ok 10 nici) 3500 PLN
Uniesienie powiek górnych (ok 6 nici) 2000 PLN

Dowiedz się więcej o Niciach PDO:

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.