Żyj zdrowo - detox alkoholowy i wszywki dla alkoholików

Odtrucia poalkoholowe, wszywanie esperalu

Ktoś z twoich bliskich nadużywa alkoholu? Jeśli tak, musisz mu pomóc. Długotrwałe picie powoduje spustoszenie w organizmie. Nagłe odstawienie alkoholu w warunkach domowych jest niebezpieczne dla zdrowia i życia. Zgłoś się do nas, pomożemy ci.

Działamy kompleksowo

Alkoholowy Zespół Abstynencyjny po odstawieniu substancji uzależniających może mieć wiele poważnych dla zdrowia skutków. Do charakterystycznych objawów należą: lęk, drżenie rąk, omamy wzrokowo-słuchowe, zaburzenia świadomości. Detoks alkoholowy polega na uzupełnieniu niedoborów płynów, witamin, elektrolitów. Wszystko odbywa się pod opieką lekarza, który czuwa nad stanem pacjenta. Celem odtrucia jest zminimalizowanie uciążliwości związanych z nagłym odstawienia alkoholu.

Esperal – „straszak” dla alkoholika

Żeby nie sięgać więcej po alkohol, można zdecydować się na wszycie pod skórę esperalu. To substancja czynna, która w połączeniu z alkoholem może prowadzić do utraty wzroku, nieodwracalnych zmian w wątrobie i sercu, a nawet śmierci. Esperal jest stosowany jako „straszak”. Uzależniony zdaje sobie sprawę, że chwila zapomnienia może być dla niego bardzo niebezpieczna.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Odtrucia poalkoholowe500 PLN
wszywanie esperalu 1000 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.