Terapia osoczem bogatopłytkowym to coś dla Ciebie| Afamedycyna.pl

Odwirowane osocze bogatopłytkowe PRP

Chcesz poprawić elastyczność skóry, wygładzić zmarszczki i fałdy? A może cierpisz na urazy ścięgien i stawów? Jeśli tak, pomoże ci odwirowane osocze bogatopłytkowe PRP. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas.

Na czym polega zabieg

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP uchodzi za jeden z bezpieczniejszych w medycynie estetycznej . Jest w 100% biokompatybilny z naszym organizmem. Tym samym nie powoduje reakcji uczuleniowych. Polega na pobraniu krwi pacjenta, którą następnie umieszcza się specjalnej wirówce laboratoryjnej, by oddzielić płytki krwi od pozostałych składników. Następnie koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem wstrzykuje się w wybrane miejsca skóry.

Spodziewane efekty

Osocze bogatopłytkowe ma wiele zastosowań. Pomaga ujędrnić i wygładzić skórę. Zmniejsza blizny potrądzikowe, przyspiesza gojenie po zabiegach z użyciem lasera. Hamuje procesy starzenia się skóry, a także łagodzi urazy stawów i ścięgien.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
Cała twarz + szyja (tzw. Lifting wampirzy) 1000 PLN
zabieg można łączyć w mieszance z innymi preparatami do mezoterapii w zależności od indywidualnych wymagań za dodatkowa opłatą ok. 400 PLN
Iniekcje dostawowe 400 PLN
cykle zabiegowe ustalane indywidualnie, mogą łączyć się z kwasem hialuronowym oraz tzw.blokadami
Iniekcje lecznicze przy zapaleniu np. ścięgien oraz innych stanach zapalnych 400 PLN
*możliwość wykorzystania preparatu w wielu jednostkach chorobowych

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.