Poporodowa plastyka brzucha | Alfamedycyna

Czym jest poporodowa plastyka brzucha?

Poporodowa plastyka brzucha – lifting za pomocą nici Happy lift / chirurgiczna korekta blizny po cięciu cesarskim. Zabieg proponowany dla kobiet , które po porodzie siłami natury lub cięciu cesarskim chcą poprawić defekty poporodowe w postaci blizny po cięciu cesarskim lub ujędrnić skórę brzucha.

W jaki sposób wykonujemy zabieg?

Nici Happy Lift pozwalają na nieinwazyjny lifting skóry brzucha . Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów z użyciem skalpela. Wprowadzane są w znieczuleniu miejscowym. Posiadają mikroskopijne haczyki, które pozwalają na uzyskanie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki temu nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia jest od razu widoczny. Dodatkowo stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego w skórze, zwiększając nawilżenie i elastyczność skóry.

Kto wykonuje zabieg?

Dr n. med. Tomasz Rutkowski , spec. ginekologii i położnictwa , specjalista ginekologii estetycznej. W swojej pracy zajmuje się operacjami ginekologicznymi z wyróżnieniem ginekologii plastycznej i estetycznej. Od 2009 roku kieruje Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Cennik usług medycznych:

Cennik
Usługa medycznaCena
plastyka naprawcza pochwy i krocza 5 000 PLN
chirurgiczna korekta blizny po cięciu cesarskim 1 500 PLN

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zostaw dane, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia terminu wizyty.

Imię i Nazwisko

Telefon*

*Dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu umówienia się na wizytę. Nie przekazujemy ich podmiotom postronnym.