Lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower

Według statystyk aż 40% kobiet uważa, że udane pożycie seksualne jest zależne od wyglądu okolic intymnych. Między innymi z tego powodu, aż 54% badanych poddałoby się zabiegowi poprawy części intymnych, jeśli operacja byłaby całkowicie bezpieczna. Małoinwazyjnym zabiegiem, który rozwiązuje ten problem, jest lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower. Sprawdź, dlaczego warto wykonać ten zabieg w naszym oddziale Ginekologii Estetycznej w Skoczowie.

Oddział Ginekologii Estetycznej

Innowacyjna metoda liftingu krocza
Lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower to metoda, która odmieniła współczesną medycynę z zakresu zawężania pochwy oraz jej odnowy. Skierowana jest ona do wszystkich kobiet, które borykają się z problemem zbyt „luźnego” wejścia do pochwy, co w wielu przypadkach jest efektem porodu. Nie jest to jednak zabieg skierowany tylko do matek, które naturalnie rodziły. Z metody mogą skorzystać również panie z szerokim wejściem do pochwy, które narzekają na uczucie zwiększonej ilości wydzieliny. Wynikiem nadmiernej ilości wydzieliny mogą być: otarcia, infekcje części intymnych lub podrażnienie okolic sromu. Lifting krocza jest zalecany kobietom, które nie ukończyły 60-tego roku życia oraz nie są w ciąży bądź we wczesnej fazie połogu. Zabieg nie jest też rekomendowany podczas miesiączki lub w przypadku problemów z krwawieniem z dróg rodnych.

Popraw defekty funkcjonalne i estetyczne
Zabieg liftingu krocza to innowacyjna metoda, która wykorzystuje specjalne nici zrobione z kaprolaktonu. Jest to powszechnie stosowana substancja, która nie tylko jest bezpieczna dla pacjenta, ale też z czasem ulega stopniowemu rozpuszczeniu. Chirurg wprowadza biokompatybilne oraz cienkie nici pod skórę, nie wykonując przy tym ani jednego nacięcia. Nici zagnieżdżają się, dzięki haczykom, a ich zastosowanie powoduje napięcie tkanek podskórnych, które gromadzą się wokół nich. W ten sposób tkanki zapobiegają rozchodzeniu się nici w przeciwnych kierunkach. Po wykonanym zabiegu od razu zauważalne są efekty w postaci zwężenia się wejścia do pochwy oraz poprawy estetyki tkanek krocza. Widoczne są również długoterminowe efekty. Należą do nich: odmłodzenie tkanek krocza oraz poprawa napięcia tkanek w obrębie pochwy i krocza. Rezultaty długoterminowe zauważalne są już po 7 dniach od momentu wykonania liftingu.

Jakie zalety ma lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower?
Ginekologia estetyczna jest działem medycyny, który ma na celu podniesienie komfortu pacjentki. Wiele zabiegów, w tym lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, poprawia funkcjonowanie miejsc intymnych oraz podnosi ich estetykę. Zaletą tego zabiegu jest również szybki powrót do zdrowia, który trwa kilka dni oraz długotrwałe efekty, które mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat. Lifting krocza nie wymaga też hospitalizacji oraz jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesny dla pacjentki. Warto zapoznać się również z innymi zabiegami medycyny estetycznej, które oferujemy, jednym z popularnych zabiegów jest labioplastyka, która polega na korekcji warg sromowych.

 

Medycyna Estetyczna

Leczenie prywatne

Gdzie świadczymy?
Centrum Lekarskie Alfa

ul. Gustawa Morcinka 16 b
43-430 Skoczów

Napisz do nas:

skoczow@alfamedycyna.pl

Rejestracja telefoniczna:

tel. 33 857 29 00
Pozwól sobie na komfort, jaki daje kompleksowa oferta

zabiegów, diagnostyki oraz profilaktyki w Centrum Lekarskim ALFA

Wasza opinia jest dla nas ważna
Logo facebook-a Dodaj opinię na Facebooku Logo strony Kliniki.pl Dodaj opinię na Kliniki.pl

Grafika wiadomość

Kompetentni ludzie, na odpowiednim miejscu. Zostałem potraktowany z uwagą i zaangażowaniem. Problemów przy rejestracji nie było. Polecam.

Ania K.

Grafika wiadomość

Polecam, polecam ,polecam!!! Okulistyka na najwyższym poziomie. Byłem z 75 letnią mamą do usunięcia zaćmy. Lekarze i obsługa pań w rejestracji bardzo dobra...

Krzysztof F.

Grafika wiadomość

Kompetentni ludzie, na odpowiednim miejscu. Zostałem potraktowany z uwagą i zaangażowaniem. Problemów przy rejestracji nie było. Polecam.

Ania K.

Grafika wiadomość

Polecam, polecam ,polecam!!! Okulistyka na najwyższym poziomie. Byłem z 75 letnią mamą do usunięcia zaćmy. Lekarze i obsługa pań w rejestracji bardzo dobra...

Krzysztof F.

Nasi partnerzy